KIRMIZI HALI
Gökhan Öğüt, Ekol Çalışanlarına “Dönüşüm Lideri Siz Olun, Geleceği Siz Yazın” Mesajını Verdi
Ülkemizdeki başarılı iş insanlarının hikayelerinin Ekol çalışanlarının yaşamlarına ve iş hayatlarına ilham olması amacıyla oluşturulan EkolTalks'un Haziran 2016 Vodafone'un CEO'su Gökhan Öğüt oldu.
EkolTalks’un Nisan Ayı Konuğu Mehmet Nane
İletişim Danışmanlığını yaptığımız EKOL Lojistik'in EkolTalks projesinin Nisan 2016 ayı konuğu Pegasus CEO'su Mehmet Nane oldu.
EkolTalks’ta Gamze Cizreli Rüzgarı
İletişim danışmanlığını yaptığımız Ekol Lojistik'in Şubat 2016 konuşmacısı BigChefs'in yaratıcı Gamze Cizreli idi.
CardSmart Bosphorus Dünyanın En İyi Finans Gurularını Ağırladı
Her yıl ödeme sektörünün kanaat önderlerini bir araya getiren CardSmart Bosphorus 15 Ekim 2015'te dünyanın en iyi finans guruları Brett King ve Robert Courtneidge’i Türk finans sektörü ile buluşturdu.
Tayvan Mükemmellik Günleri 04-06 Eylül’de İstinye Park’ta Gerçekleşti
İstanbul'da " Taiwan Excellence Günleri " nin 3.sü İstinye Park’ta 04-06 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşti. “Tayvan Mükemellik Günleri”nde 39 Tayvanlı marka, yüksek kalitedeki 120'nin üstündeki ürünleri ile Türk yatırımcısı ve tüketicisiyle buluştu.
Tayvan’ın Cem Yılmazı Karlova, Mirgün Cabas’la Herşey Programı’nda
İletişim Danışmanlığı ve fuar organizasyonunu yürüttüğümüz "Tayvan Mükemmellik Günleri" kapsamında Türkiye'ye gelen Tayvan Televizyon yıldızı Türk Rıfat Karlova, 3 Eylül 2015, Perşembe gecesi CNNTürk'te Mirgün Cabas'la Herşey Programı'na konuk oldu.
Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu Türk Basını ile Buluştu
4 Eylül 2015 Cuma, İstinye Park Emporio Armani Cafe'de Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu, TAITRA yetkililerinin de bulunduğu bir basın toplantısı gerçekleşti.
Forum İstanbul 2023’e Doğru Kritik Eşiği Tartıştı
27-28 Nisan 2015 tarihlerinde 14.sü gerçekleşen Forum İstanbul 2015’in “Kritik Eşik: Açılım ve Dönüşüm Zamanı” başlığı altında oturumları İstanbul Swissotel’de gerçekleşti.
Ekol Lojistik 25. Kuruluş Yıldönümü Yemeği
İş ortağımız EKOL Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul ve Danışma Kurulu Üyeleri, EKOL'ün 25. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle 24 Mart 2015'te basın ile bir araya geldi.
short curly hair with closure weft hair extensions 22 inches hair extensions uk synthetic wigs glasgow wedding hair combs amazon hair extensions uk bella hair extensions durban can i wear my hair up with micro ring extensions hair extensions uk hair extension certification classes how to tell if hair is virgin hair wigs uk