KOLTUKLARIMIZ KABARDI
Müşterilerimiz, iş ortaklarımız bizler için çok güzel şeyler söylediler. Koltuklarımız ne kadar kabarsa yeridir. İşte onlardan birkaçını sizlerle paylaşıyoruz.
"2012 yılında yollarımızın kesişmesi ile birçok başarıya birlikte imza atarken; bugün Ekol’ümüz 25. yılını, STAGE İletişim Danışmanlığı ise 15. yılını büyük bir gururla kutluyor. Ülkemizde ve Avrupa’da Ekol olarak büyümemizi aralıksız sürdürürken, iletişim ayağındaki yol arkadaşımız Dr. Zehra Güngör ve tüm STAGE ekibine en içten teşekkürlerimizi sunarız".
Ahmet MUSUL - Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı
"Darty kurulmuş ve basında, kamuoyunda Darty’yi başarılı bir konuma getirmek için stratejik düşünebilen ve bazı birbiriyle çelişen dinamikleri göz önüne alarak hem çok dikkatli bir konumlandırma yapılması gerekiyordu, hemde markaya bir değer yaratılması. Çok değer verdiğim bir dostumun tavsiyesiyle Zehra Güngör ve STAGE ile çalışmaya başladık. Zehra Hanımın her zaman doğru öngörüleri , tavsiyeleri, stratejisi ve yönlendirmeleriyle 7 sene boyunca sıfırdan başlayan ve çok başarılı sonuçları olan bir çalışmayı yürüttük. Kendisine çok şey borçluyuz. "
Nedim ESGİN-DARTY Türkiye Kurucu Ortağı&CEO'su
"Uzun yıllar birlikte gazetecilik yaptığım Zehra Güngör, halkla ilişkiler mesleğini bir başka ‘stage’e taşımak istediğinde bu kararının, basın dünyası açısından bir kayıp, PR sektörü açısından bir kazanım olacağının farkındaydım. Aradan geçen 15 yıl beni yanıltmadı. Zehra, PR mesleğine bir gazeteci titizliği ve tarafsızlığında yaklaşarak ve ilkeli duruşundan ödün vermeyerek, STAGE’i sektörünün güvenilir şirketlerinden biri haline getirdi. IPRA Başkanlığı’yla ise ister gazeteci, ister halkla ilişkilerci olsun ‘masanın etrafındaki’ tüm iletişimcileri gururlandırdı. İlkeli ve değer yaratan bir ajans olarak nice yıllara!"
Şule YÜCEBIYIK- Borusan Holding Kurumsal İletişim Direktörü
Bilinen en iyi teknoloji markası olmak, en çok tercih edilen ürün gamına sahip olmak, çalışmak için ilk akla gelen şirket olmak, medyatik olmak, pozitif imajla daima gündemde olmak, sektör duayeni olmak, hep sahnede olmak, hep sahnede olmak... Bizim için iletişim ajansı demek; tüm taleplerimize 7/24 cevap veren, bizle düşünen, bizi bizden daha çok düşünebilen, yaratıcı fikirleri olan bizden biri demek. İşte o ajansın adı STAGE İletişim. Markamıza kattığınız değer için bir kez daha teşekkür ederiz.
Tülin Çakmak - Cardtek Genel Koordinatörü
"STAGE, Türkiye'nin en profesyonel PR ajanslarından birisi. Mükemmel strateji ve fikir becerilerinden başka, büyük ayrıntılara titizlikle dikkat ederek çalışıyorlar. Özellikle çok iyi medya ilişkileri var."
Charlotte Kuo - Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi Proje Müdürü
"STAGE İletişim çalıştığım en iyi iletişim danışmanlığı şirketlerinden biridir, belki de en iyisi. Her zaman işlerimiz zamanında ve eksiksiz yapıldı. İhtiyaçlarımızın ve beklentilerimizin anlaşıldığından, bizim için doğru iletişim stratejisinin belirlendiğinden emin olmanın rahatlığını yaşadık. Bana Zehra Güngör’ü sorsalar iyi bir dost olmasının yanı sıra işini severek ve titizlikle yapan, sektörünün standartlarını yükselten biridir derim."
Sunay KARAMIK-KRM Yönetim Danışmanlık Kurucu Ortağı, KADER Başkanı
"STAGE ile çalışmak bizim için çok öğretici ve tatmin ediciydi. STAGE İletişim Danışmanlığı her şeyden önce iletişimin çok düzgün yapılmasını ilke edinmiş bir kurum. Yaratıcı fikirleri ve projeleri ile şirketimizi iletişim konusunda bir adım öne çıkarmayı bildiler. Yarattıkları katma değer pazarlamada fark yaratmamızı sağladı. "
Can ADAMOĞLU - Jain Sulama Sistemleri, Türkiye CEO'su
‘’İnsan kendini sahnede göremiyor. Diksiyonum iyi miydi, ya saçım? İşte bu nedenle dostlara sorarak ilerleriz, daha iyi sonuçlar almak için.
Marka iletişimi için de, dostlara ihtiyacımız var. Bilmediğimizden değil de, dışarıdan nasıl göründüğümüzü göremediğimizden, sonuçları kestiremediğimizden... İnsan kendini dostlara emanet etmeli, Zehra, STAGE İletişim bunun için var !"
Vicky HABİF - Doğan Burda Dergi Grubu, Reklam Grup Eski Başkanı
"STAGE İletişim’i kurumsal anlamda halkla ilişkiler işini ilk yapan firmalardan biri olarak DHL ve Mercedes gibi müşterileriyle tanıdım. Kurucusu Zehra Güngör’ün de habercilik bakış açısını kattığı STAGE, o gün de, bugün de içerik yaratma ve haberi ön plana çıkarma anlayışıyla herkesin takdirini topladı. Bundan sonra da sektöre yeni heyecanlar ve uluslararası standartlarda işler getireceğine eminim."
Barış ERGİN - Sabah Ekonomi, Finans Editörü
"STAGE benim için dost, bol kahkahalı, cıvıl cıvıl Zehra demektir"
Esen EVRAN- HaberTürk Köşe Yazarı
short curly hair with closure weft hair extensions 22 inches hair extensions uk synthetic wigs glasgow wedding hair combs amazon hair extensions uk bella hair extensions durban can i wear my hair up with micro ring extensions hair extensions uk hair extension certification classes how to tell if hair is virgin hair wigs uk